"העצות הטובות ביותר שקיבלתי היו דברים שאני כבר יודע, אבל הייתי צריך לשמוע שוב - בנקודת הזמן הנכונה״

– אדם טל

לפעמים החיים

מבלבלים

לזמן מוגבל: קבל שיחת ייעוץ בחינם מהצוות של אדם

לא משנה עם עוד לא התחלת את הדרך שלך, ואין לך מושג איך לתכנן אותה, או שהתחלת והלכת לאיבוד ופתאום הצעד הבא לא כל-כך מובן מאליו…

לפעמים אנחנו צריכים מישהו שיסתכל מבחוץ, ויגיד לנו מה דעתו.

רצוי שזה יהיה מישהו שמבין מה אנחנו רוצים, ולמה אנחנו רוצים את זה. רצוי שזה יהיה מישהו שיכול להסתכל עלינו מלמעלה, כמו לווין GPS שיכול לראות מהגובה מה עומד לפנינו, להגיד לנו מה יקרה אם נפנה ימינה, ומה יקרה אם נפנה שמאלה.

מישהו שידע להתריע על ״עבודות בדרך״, ״פקקים״ ודרכים ללא מוצא. או כרישים 🙂

זה אנחנו.

צוות יועצי הלימודים של קנסקי הולדינגס בע״מ עומד לרשותך לזמן מוגבל לייעץ, לעזור, ולהסביר כדי לתת לך הצצה לתמונת הלויין של החיים שלך, לאפשרויות שעומדות בפניך, ולתובנות שיעזרו לך לבחור את הצעד הנכון ביותר עבורך.

מי אנחנו?

אנו צוות יועצי לימודים שהוכשרו ע״י אדם טל, היזם הסדרתי שעומד מאחורי הצלחות הענק ״הפושטק״, ״לגאסי״ ועוד.

במסגרת ההכשרה שלנו, יש לנו היכרות עמוקה, ולרוב נסיון אישי שלנו עם הכלים המרכזיים של אדם שאחראיים לשינוי חיים עצמתי לאלפי תלמידים, שותפים ואנשים מכל שכבות האוכלוסיה ורמות השאפתנות.

עם מה אנחנו יכולים לעזור?

אלה רק חלק מהמקרים שבהם נוכל לתת עצות שאנחנו מאמינים שיעזרו לך לקבל החלטות חכמות ולהמנע מטעויות שעולות לך במצרך הכי יקר ונדיר שלעולם לא תוכל להחזיר לעצמך אם תפסיד אותו – זמן.

רוצה להתפטר מהעבודה? נוכל לעזור לך להבין את התזמון, והתכנית הבטוחה לעשות את זה ללא סיכון

רוצה לייצר הכנסה אונליין? אנחנו נדע להתאים לך את הדרך המתאימה ביותר עבורך ע״י ניתוח החוזקות, החולשות והיעדים שלך.

רוצה להקים עסק? נוכל למנוע טעויות שגורמות ל-8 מתוך 10 עסקים להסגר תוך שנה.

רוצה להשקיע בנכסים דיגיטליים? נוכל לתת לך את כל המידע וקיצורי הדרך הטובים ביותר.

מתלבט לגביי קורסים והכשרות של אדם טל? נוכל לספק לך את כל המידע שדרוש לך כדי לקבל החלטה חכמה, ולא פחות חשוב: לבחון יחד איתך את ההתאמה שלך לקורס הרלוונטי.

משהו שלא ברשימה הזו? אין בעיה, אפשר ליצור קשר עם נועה באימייל ולבדוק האם ההתייעצות שלך מתאימה לנו.

עלות השיחה

רמת ההכשרה של היועצים בצוות היא מהגבוהות בישראל, ורוב השיחות שלנו מסתיימות בתחושה שהערך שניתן בשיחה שווה הרבה מאוד כסף.

אנחנו מרגישים שהשקעה הגיונית והוגנת בשיחה איתנו היא כ-689 ש״ח כולל מע״מ, אבל נכון לרגע זה יש לנו את האפשרות להעניק את השיחות האלה ללא תשלום וללא התחייבות.

מה הקאטצ׳?

בניגוד למכללות מקצועיות מסורתיות שבהן מעמידים איש מכירות במסווה של ״יועץ לימודים״, ההכשרות שאנו עוברים הן בעיקרן הכשרות לרמת ייעוץ גבוהה, וטיפול נקודתי בבעיות שאנחנונ מכירים היטב – החל מיציאה מהמינוס, דרך תכנית התפטרות, הכנסה נוספת הקמת עסק דיגיטלי, ועוד.

חשוב להבין שאנחנו לא אובייקטיביים ולא מתיימרים להיות – על אף שאנחנו מנסים. מה שעוזר לנו הוא שההנחייה שלנו היא בפירוש לסנן החוצה תלמידים שאנחנו מרגישים שלא מתאימים להכשרות שלנו, ובמקרים מסויימים להמליץ אפילו על מתחרים. חשוב לנו לנו לתת עצה טובה יותר מאשר חשוב לנו לגייס תלמידים.

לפעמים השיחות קשות... עידן מהצוות בפעולה.

״לכמה שיחות אני זכאי ללא תשלום?״

במידה ודיברת בעבר עם יועץ מהצוות שלנו, תוכל להשאיר פרטים פעם נוספת – אנא פרט עם מי שוחחת בעבר, מה גרם לך להיות מרוצה או לא מרוצה מהייעוץ שקיבלת, ומדוע אתה פונה לייעוץ נוסף.

בהתאם לדברים מנהלת הצוות שלנו תחליט האם לתאם לך שיחה נוספת ללא עלות או תשלח הצעת מחיר (ללא התחייבות) לשיחה נוספת.

קצת על התהליך

אם בא לך לדבר איתנו, השלב הראשון יהיה לחוץ כאן למטה על הכפתור ולשלוח לנו מייל קצר לכתובת askadam@adamtal.com.

לאחר מילוי הטופס נועה מצוות היועצים שלנו תתאים לך את היועץ או היועצת שהכי רלוונטיים מתוך הצוות, ותתאם לך שיחה או תעביר להם את הפרטים שלך ליצירת קשר.

נועה משדכת לכם יועצים (גם כשהיא לא במשרד:))

קבל שיחת ייעוץ בחינם עכשיו:

להתחלת התהליך, כל מה שצריך לעשות זה לשלוח לנו מייל קצר לכתובת askadam@adamtal.com עם שם, טלפון וקצת פרטים עליך ואנחנו נתאם לך את היועץ המתאים ביותר.

״מה אם אני לא מרוצה מהשיחה?״

הכל טוב. אנחנו נבקש ממך פידבק, ונראה אם יש משהו שיכולנו לעשות טוב יותר (אולי פספסנו ולא התאמנו לך את היועץ המושלם בשבילך ואפשר לנסות מישהו אחר מהצוות, האופי של כל אחד פה שונה לגמרי9).

אבל בגדול, חשוב להבין שאין קסמים. אולי השיחה לא תהיה לך מועילה, או כיפית, כמו שאנחנו מקווים. הסיכון שלך הוא כ-20-45 דק׳ שאנחנו מבקשים ממך להקדיש.