אתם כאן:

כך תבנו נכס דיגיטלי מניב בעצמכם

לקרוא לדבר הזה ״מכונת כסף״ זה נשמע סליזי, אבל זה התיאור המדוייק ביותר שתשמעו. אנחנו רוצים ללמד אתכם לבנות נכס או עסק דיגיטלי במו ידיכם ובהשקעה כספית כמעט אפסית.
Screen Shot 2021-02-17 at 14.09.25

נכסים דיגיטליים הם נכסים בדיוק כמו נכסי נדל״ן, אך עם מספר הבדלים משמעותיים – מצד אחד, אפשר להקים אותם יש מאין – לא צריך לאתר ולרכוש נכס, לא צריך הון עצמי או משכנתא, והנכס מניב באופן כמעט מיידי מהרגע שהוא מופעל.

מהצד השני, נכס דיגיטלי בד״כ יהיה איתן פחות מנכס נדל״ן, שיכול להחזיק שנים ואף עשורים. נכסים דיגיטלים ידרשו רענון והחלפה מידי כמה חודשים או כמה שנים, אך בהתחשב בקלות ההקמה שלהם – מדובר ב״מחיר״ ששווה לשלם.

״מכונת הכסף״

בהדרכת ״מצב טיסה״ של המרכז ליזמות, מלמד אדם טל, מייסד המרכז, את הבסיס ההכרחי לנכס דיגיטלי מינימליסטי, שאפשר להקים לבד מהמחשב, בעלות זניחה או כמעט לא קיימת.

בונים ״מכונות כסף״ יחד במרכז הישראלי ליזמות דיגיטלית

ההדרכה מלמדת את ה״נוסחא״ או ה״מתכון״, אליהם הגענו לאחר שנים של פעילות, ופעולות ״צמצום״ (ממש כמו בשיעורי חשבון בכיתה ח׳), שבהן בחנו מה המינימום ההכרחי להקמת נכס שבאמת יכול לעבוד ולהכניס כסף.

המטרה היתה למצוא כלים שיאפשרו הנגשה של התחום לכל אחד ללא רקע טכני, ותכנית פעולה מהירה ופשוטה דיו לאנשים עסוקים שטרם התחילו להתפרנס מנכסים דיגיטליים.

איך לומדים את זה (ומהר)?

להרשמה להדרכה ללא תשלום, לחצו כאן עכשיו והרשמו לשידור הקרוב. פנו לעצמכם שעתיים ביומן בתאריך שבחרתם, ודאגו למקום שקט, מחברת ועט, וחיבור אינטרנט יציב.

מה יש בהדרכה? איך זה עובד? ושאלות נוספות:

כמה עולה ההדרכה?

המחיר הרגיל הינו 397 ש״ח אך לזמן מוגבל היא ניתנת בחינם. ניתן להרשם כאן ללא תשלום.

מה נלמד בהדרכה?

בהדרכה נצפה בהדגמה פרקטית ישירות מהמסך של אדם, המלווה בהסברים ומענה על שאלות – ונראה כיצד להקים נכס דיגיטלי מ-א׳ עד ת׳.

ההדרכה מציגה את הדרך הקלה ביותר להקים עמודי אינטרנט יפיפיים בדקות בודדות ולחבר אותם למערך אוטומציה שמייצר הכנסות על בסיס פרסום ממומן ברשת.

בהדרכה נלמד כיצד לייצר מקור מימון עצמאי בכדי למזער את ההוצאות שלנו למינימום (עשרות עד מאות שקלים לכל היותר).

כמה כסף אדרש להשקיע בכדי ליישם את ההדרכה?

ברמה הבסיסית וההתחלתית – כלום. ההדגמה משתמשת בכלים שניתן לקבל בחינם לזמן לתקופת נסיון. לאחר מכן מדובר בהשקעה של כ-100 ש״ח לחודש, שהינה זניחה ביחס לפוטנציאל ההכנסות. כמו כן יש להשקיע תקציב פרסום ראשוני של כ-20 ש״ח ליום, ואנו ממליצים תקציב חודשי לנסיונות של 500 ש״ח לחודש למשך 3 חודשים.

ניתן ללמוד להשתמש באותה ה״מכונה״ ללא השקעה בתקציב פרסום, אך ההדרכה הספציפית הזו לא כוללת הדרכה ספציפית לשם כך בשלב זה.

כמה כסף אפשר לעשות בשיטה הזו?

תלמידי המרכז מייצרים סכמוים שונים בהתאם לזמן, המאמץ וההתמדה שהם משקיעים ביישום.

הכנסה נוספות של 1,000 ש״ח בחודש ואף 3000-5000 הינה ריאלית למתמידים, אך תלמידים שלנו שהמשיכו עמנו בתכניות לימודים מתקדמות יותר והשקיעו מאמצים בפיתוח ושכלול ה״מכונות״ שלהם הגיעו להכנסות עצומות ויצרו יזמים שחצו את רף ה-7 ספרות בשנה ויותר(!).

היכן ההרצאה מתקיימת ומתי?

במחשב שלך, באמצעות הכיתה הוירטואלית שלנו (דומה לזום).

איך נרשמים?

לוחצים על הקישור הזה כל עוד ההדרכה מוצעת ללא תשלום, בוחרים תאריך, נרשמים בתהליך קצר של 20 שניות – וזהו. לא לשכוח לשים ביומן ולפנות שעתיים להדרכה עם מחברת ועט בסביבה שקטה.

בהצלחה!

צוות המרכז הישראלי ליזמות דיגיטלית

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Email

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך

הרשמה לניוזלטר

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

תאמו שיחה בחינם

לזמן מוגבל: קבל שיחת ייעוץ בחינם מצוות המרכז

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

מאשר את תנאי השימוש וקבלת עדכונים