אסקייפ

אסקייפ היא התוכנית האולטימטיבית לקפיצות קוואנטיות בזמן, שיאפשרו לך לעשות סדר בחיים שלך ולהשיג יותר דברים בפחות זמן.

אסקייפ היא תכנית לניהול זמן קיצוני, הנועדה לעזור לך לעצור את ה״דימום״ המייני בניהול הזמן שלך, ואפשר לך לייצר קפיצות קוואנטיות בעולם היזמות והקריירה באמצעות שיטת ״קיפול הזמן״.

במה מדובר?

באסקייפ תלמד את העקרונות החשובים ביותר לניהול זמן, שאנשים מנוסים וחכמים ממני גילו אחרי שחקרו לעומק מה הופך אנשים לפרודוקטיביים ומ גורם לאנשים מסויימים לכבוש יבשות שלמות, בזמן שאחרים מחטטים באף. ואחרי שתלמד אותם, אני נותן לך את כל הכלים כדי ליישם את העקרונות האלה ולהשתמש בהם באפקטיביות.

אז מה נלמד?

שיעור 1: עקרון פארטו

עיקרון פארטו, “חוק ה-80/20״, עוזר לך להתפקס על מה צריך לשפר ולפתור את הבעיות המרכזיות שיביאו לשיפור הגדול ביותר. במילים אחרות: פה תלמד לאתר את הבעיות החשובות. אלה שפתרון שלהן ישפר את חייך באופן משמעותי, במקום לפתור כל היום בעיות קטנות, אחת אחרי השנייה, ולתת לבעיות חדשות להיערם. במקביל תלמד גם לאתר את ההזדמנויות הגדולות. אלה שיקפיצו אותך קדימה בקפיצה קוואנטית במקום צעד אחר צעד כמו כולם.

שיעור 2: חוק פארקינסון

חוק פארקינסון הוא חוק שמסביר מדוע אנחנו תמיד מחכים לרגע האחרון עם דברים, ולמה בעצם רוב מה שאנחנו עושים לוקח לנו פי 10, ואפילו פי 20 או 30, יותר זמן ממה שזה אמור לקחת לאדם אפקטיבי. עצם המודעות לחוק הזה תשפר את היכולת שלך לקבוע לעצמך לוחות זמנים שאפתניים פי 10 ולעמוד בהם.

שיעור 3: שיטת התכנון המפלי

כשאתה שט בזרם חזק ומגיע למפל, אתה צריך להיערך מהר ולוודא שאתה עושה את הפעולות הנכונות, ואת הפעולות הנכונות שיעזרו לך לצלוח אותו בלבד. אין זמן ואין מקום לטעויות.

רובנו מחמיצים הזדמנויות ומבזבזים שנים יקרות מהחיים בגלל החלטות לא נכונות. בגלל שאנחנו מתרכזים בדברים הלא נכונים, שמסיחים את דעתנו ומבזבזים לנו זמן ואנרגיה יקרה.

בשיטה הזו תכיר 3 שאלות שיעזרו לך להבין כל הזמן אם אתה מתעסק ומתרכז בדברים הנכונים.

שיעור 4: הגנה עצמית

בשיעור הזה תלמד לזהות את גנבי הזמן העיקריים בחיים שלך ותתאמן על טכניקות נינג’ה שיעזרו לך להדוף אותם ולשמור על עצמך. זה המקום שבו, בין היתר, נלמד להגיד “לא” בלי לצאת מניאקים, ונלמד גם להגיד “לא” לעצמנו, שזה הכי קשה, גם אם משמעת וכוח רצון הם לא התכונות החזקות שלנו.

שיעור 5: ניהול אנרגיה

בשיעור הזה תלמד שהמפתח לניהול זמן הוא ניהול האנרגיה שלך. הגוף שלנו הוא כמו סוללה נטענת. ובשיעור הזה תלמד איך ליישם את חוק פארקינסון בעולם האנרגיה, במקום במרחב הזמן. זה בשביל לוודא שהסוללה שלך תחזיק יותר זמן, וגם שהיא תיטען מהר יותר ועד הסוף בכל פעם.

בונוס: פרודוקטיביות לרמאים

אלה פרצות נוספות שמבוססות על מחקרים מדעיים, שיעזרו לכם לקפוץ קדימה מהר. פה תשמע על על יחס עבודה-מנוחה, למה מולטיטאסקינג עושה אותנו טיפשים יותר (ממש כמו סמים מסוימים) ואיך לעשות את זה חכם. וגם נדבר על שינה, שינה ושינה – השלב הקריטי בשינה שבלעדיו לא משנה כמה ישנת, זה כאילו לא ישנת.

שיעור 6: מיני-קורס: דיאטה ליזמים

כבר למדנו שאי אפשר לנהל זמן, בלי לנהל אנרגיה. ועכשיו חייבים ללמוד איך הגוף שלנו משתמש באנרגיה ואיך להטעין אותו. ולכן בקורס הזה נדבר על תזונה ועל פעילות גופנית.

מטרת החלק הזה היא לא הרזיה, אלא פרודוקטיביות. אבל תופעת לוואי הגיונית בהחלט תהיה שתראה איך הגוף שלך מתחטב והופך להיות חיוני ואפקטיבי הרבה יותר, וגם שאתה פחות עייף ומסוגל לעשות הרבה יותר דברים.

בשביל זה הבאתי את ידידי ג׳ניה רומסקי, שיודע לעשות עם המשקל שלו פעלולים שאני יודע לעשות עם הזמן שלי, ובנינו יחד מיני-קורס מלא על תזונה וכושר שיעשו אתכם אפקטיביים יותר בחיים.

אבל זה לא רק זה, כי השיעורים הם כלום…

אחרי שתבין את העקרונות ונדבר באותה שפה, יגיע החלק של הקורס שנועד לוודא:

1. שברור לך איך ליישם את העקרונות בכל אספקט הכי קטן בחיים שלכך

2. שרמת הפרודקטיביות שלך לא נשחקת ככל שאתם מתרחק בזמן מהקורס.
(במילים אחרות, בעוד חצי שנה, כשתשכח כל מה שלימדתי אותך, אני רוצה שעדיין יהיה לך קל לחזור כל שבוע לאפקטיביות גבוהה).

איך אני עושה את זה?

הדרך שבה אני עושה את זה היא המהות האמיתית של התכנית הזו, וזה מה שהופך אותה לשווה גם למי שכבר היום טוב בניהול זמן ושהתחום לא חדש לו או כבר קרא כמה ספרים על הנושא. קוראים לזה: הצ’קליסט.

הצ׳קליסט

הערך האמיתי של התוכנית הוא בצ׳קליסט אינטראקטיבי עצום, עם מעל 120 אייטמים, שהם למעשה כל עקרון ניהול זמן שאני מכיר ויודע שעובד.

הצ׳קליסט מחולק לנושאים לפי תחומים, כמו:

 • גנבי זמן
 • נטרול הפרעות
 • תקשורת עם אנשים
 • הרגלים חשובים
 • טריגרים
 • זמן טעינה והחלמה
 • שינה ותזונה
 • למידה וכיצד ללמוד
 • הצבת יעדים
 • התמודדות עם משברים
 • הורות, זוגיות ומשפחה
 • ועוד…

וכן, אני יודע שיש פה דברים שלא ציפית למצוא בקורס ניהול זמן. אבל האפקט הוא מצטבר, ואני רוצה שתצליח למצוא דקות מתות בכל מקום בחיים ושתבין שלכל אספקט של החיים יש השפעה על רמת האנרגיה שלך.

מה הצ׳קליסט עושה?

1. הכל במקום אחד

אין טעם לעבור קורס ניהול זמן כל שנתיים כשאתה נשחק, אם שאפשר לקבל בכל יום רק את המידע הרלוונטי לאותו רגע.

הצ׳קליסט מסדר לך את כל עולם ניהול הזמן במקום אחד נוח ומרוכז, במקום בעשרות ספרים ומאמרים.

2. מאמן ניהול הזמן האישי שלך

הצ׳קליסט נותן לך ציון אינטראקטיבי על רמת ניהול הזמן שלך ומפנה את תשומת הלב למקומות שצריך לשפר. הצ׳קליסט ילווה אותך בשנים הקרובות וידאג להפנות את תשומת ליבך למקומות האלה.

3. כל המידע

הצ׳קליסט מפרק את כל עולם ניהול הזמן והאנרגיה לחלקים, ונותן לך רק את החלק שאתה צריך, כשאתה צריך אותו. בלחיצה על כל אייטם ברשימה תקבל הסבר מלא איך ליישם אותו כואת ל המידע הרלוונטי, דוגמאות, שיעורי וידאו וקישורים רלוונטיים (אפליקציות מומלצות ועוד).

בונוס:  צ׳קליסט החירום

היום לא מסתדר לך ואין לך מושג למה?
רשימה של 5 פעולות מיידיות זמינות לך לבדיקה מיידית שתעזור לך לחזור לשלוט על המצב.

הרשמה לניוזלטר

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

תאמו שיחה בחינם

לזמן מוגבל: קבל שיחת ייעוץ בחינם מצוות המרכז

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

מאשר את תנאי השימוש וקבלת עדכונים