הפושטק

התוכנית "הפושטק" מוכרת גם בשם "מאני האקינג". זו תוכנית שעוסקת בתחום של שיווק שותפים ומציגה אותו מכל הכיוונים והזוויות הקיימים. במהלך התוכנית לומדים מה זה בכלל שיווק שותפים, איך עושים את זה נכון ואילו אפשרויות יש כדי לייצר כסף באינטרנט. והכול מתוך כוונה לקבל כסף, עמלות, תמורת שיווק מוצרים או שירותים של אנשים אחרים.

בקצרה – מה זה הפושטק?

התוכנית “הפושטק” מוכרת גם בשם “מאני האקינג”. זו תוכנית שעוסקת בתחום של שיווק שותפים ומציגה אותו מכל הכיוונים והזוויות הקיימים. במהלך התוכנית לומדים מה זה בכלל שיווק שותפים, איך עושים את זה נכון ואילו אפשרויות יש כדי לייצר כסף באינטרנט. והכול מתוך כוונה לקבל כסף, עמלות, תמורת שיווק מוצרים או שירותים של אנשים אחרים.

מאני האקינג Vs. שיווק שותפים

“הפושטק” התחיל בתור קורס שיווק שותפים, ושיעורי הבסיס עוסקים בשיווק שותפים כבסיס לפעילות באינטרנט. אבל במשך השנים הקורס השתדרג, שונה ועובה. וכך הפך להרבה יותר מקורס שיווק שותפים. היום זוהי התוכנית המקיפה ביותר בישראל בתחום. מוצגים בה לפחות 13 כיווני הכנסה שונים אפשריים, ושומעים בה על מגוון עצום של הזדמנויות להפקת רווחים מהאינטרנט.

“הפושטק” נחשבת כתוכנית חובה לכל מי שרוצה להצליח באחד התחומים הבאים:

 • שיווק דיגיטלי בכל תחום
 • שיווק שותפים / אפיליאט מרקטינג
 • סחר באמזון / איביי / אטסי / שופיפיי
 • שיווק לעסק / חברה

וגם:

 • הכנסה באמצעות ערוץ יוטיוב / אינסטגרם
 • הקמת מיזמים דיגיטליים
 • מוצרים דיגיטליים / נכסים וירטואליים
 • הקמת סטארטאפ

למה התוכנית הזו כל כך חשובה לכל התחומים האלה?

ב”פושטק” סוקרים ומציגים את הבסיס החשוב ביותר להצלחה בכל הדרכים הללו. ומראים את כל האפשרויות שאפשר לייצר באמצעותן הכנסה באינטרנט, אונליין. ואלה עקרונות אוניברסליים שרלוונטיים בכל תחום שבוחרים לעסוק בו.

לא רק זה, אלא שהתוכנית הזו מלמדת אתכם לחשוב לבד, ולחשוב כמו מצליחנים. ככה שתדעו תמיד למצוא את הדרך הקצרה ביותר למטרה שלכם, ולא משנה מהי.

העקרונות האלה מתאימים גם אם אתם מחפשים השלמת הכנסה של 2,000-3,000 ש”ח בחודש, גם אם אתם רוצים להתפטר מהעבודה ולעבוד מהבית, וגם אם בוער לכם להקים סטארטאפ ולשנות את העולם. כי התוכנית הזאת מלמדת אתכם כלי עבודה וצורת חשיבה שתביא אתכם להצלחה בדרך המהירה ביותר.

זה לא משנה אם אתם בכלל לא מתכוונים לעשות עבודה מהסוג הזה, ומתכוונים לשכור אנשים שיעשו את העבודה עבורכם. בכל מקרה, תמיד חשוב להכיר את התחום שאתם רוצים לעסוק בו, גם אם אתם רוצים רק לנהל אותו מלמעלה. בדיוק כמו שסטיב ג’ובס הבין גם בתכנות, למרות שהיו לו מתכנתים, גם בעיצוב, למרות שהיו לו המעצבים הטובים ביותר, וגם בשבבי מחשבים, למרות אינטל ייצור אותם עבורו.

קהילת הפושטק: הקהילה החזקה בארץ לשיווק שותפים

לא רק ש”הפושטק” הוא הרבה מעבר לקורס שיווק שותפים, הוא קהילה. קהילה של אנשים שתומכים אחד בשני ומפרגנים זה לזה. בהתחלה התקשורת הייתה בפייסבוק, היום היא נעשית בווטסאפ בקבוצות שונות, שכולן מלאות עד אפס מקום. והקבוצות האלו הפכו למעגל תמיכה משמעותי. זה לא רק עזרה בשאלות טכניות, בקבוצה נוצרות חברויות ושיתופי פעולה.

קהילה חזקה הכרחית להצלחה. לפעמים הלימודים קצת קשים או מתסכלים, והאפשרות לקבל תמיכה ולפנות לעזרה מדרבנת להמשיך, ולא לוותר. ולפעמים זה ההבדל בין הצלחה לכישלון. היכולת להתחבר ל”צבא” של אלפי תלמידים אחרים בשלבים שונים של הלימודים היא יתרון משמעותי. וישנם מקרים שההבדל בין למצוא פתרון מידי, לעומת לקבל מענה לשאלה מחר או בעוד 5 ימים, הוא עצום.

קהילה Vs. ליווי

אנשים רבים מחפשים, בטעות לדעתנו, ליווי, ייעוץ אישי או תמיכה אישית של מנטור או גורו שילמד אותם באופן אישי. אנחנו, לעומת זאת, מבינים שגם המנטור הטוב בעולם לא יכול להתחרות ברמת הידע, בגמישות המחשבה, ביצירתיות בפתרון בעיות ובזמינות של “צבא”, כמו זה שאתה מתחבר אליו כשאתה מצטרף לפושטק. חוכמת ההמונים מנצחת.

אומנם התשובה או הפתרון לא תמיד יהיו מושלמים, ולא תמיד הם יהיו מידיים. אבל תמיד ישתדלו לתת כיוון ולעזור למי שמבקש עזרה. חשוב גם להבין שאנחנו לא מתחייבים למענה. אבל חשוב גם להבין שהכוח הגדול של הקהילה הוא בהבנה שלפעמים גם תלמיד שנמצא בשיעור 2 או 3 של הקורס, יכול לתת לכם בדיוק את התשובה שחיפשתם או את הרעיון שימנע מכם מלוותר.

מה מייחד את הקהילה שלנו?

בישראל ובעולם יש הרבה מאוד קהילות וקבוצות של יזמים דיגיטליים ושל משווקי שותפים. והרבה קורסים בתחום הדיגיטל פתוח קבוצות תמיכה לתלמידיהם. אבל אצלנו יש משהו שונה. יש איזשהו קסם. אנחנו לא יודעים איך זה קרה, אבל האווירה אצלנו שונה. היא זו שמבדילה בינינו לבין תוכניות לימוד אחרות בתחום הדיגיטל, והיא זו שמייצרת כל כך הרבה סיפורי הצלחה.

אצלנו מיד מרגישים סבלנות, סובלנות ופרגון. מי שנכנס לקבוצה לא נשפט על פי ההצלחה שלו. מה עוד שבהתחלה ההצלחה עוד לא קיימת. אצלנו אין תחרותיות, ולא מרגישים את האגו של הוותיקים, וזה תורם להעלאת הביטחון העצמי וליכולת להיעזר בקהילה ולסמוך על החברים בה.

אנחנו מקדמים:

 • ערכים, יושרה ואתיקה
 • ערבות הדדית
 • תמיכה ופרגון ללא תנאים
 • שוויון בין רקעים, מינים וכל סוג שוני בין התלמידים
 • שוויון בין תלמידים ותיקים וחדשים

העקרונות האלה מחייבים את כל המצטרפים לקהילה שלנו. מי שמצטרף לקהילה, הופך לחלק ממנה, ולכן צריך להבין אותם ולקיים אותם. אין אצלנו מקום לאנשים שאגו, חמדנות או תחרותיות הופכים אותם לקרים או מגעילים כלפי אחרים, ואנחנו לא מהססים לזרוק אנשים החוצה כדי לשמור על איכות הקהילה שלנו.

ומכיוון שהקהילה הזו היא לא חלק מהקורס עצמו, אלא בונוס, אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות להעיף ממנה אנשים ללא החזר כספי.

הרשמה לניוזלטר

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

תאמו שיחה בחינם

לזמן מוגבל: קבל שיחת ייעוץ בחינם מצוות המרכז

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

מאשר את תנאי השימוש וקבלת עדכונים