לגאסי

מוצרים דיגיטליים זה לא רק ספרון דיגיטלי. זה עולם גדול בהרבה, שמתאים כמעט לכל דבר שאתם מצליחים לדמיין. זה עולם שמגלגל כמויות אדירות של כסף, ושווה להבין איזה מספרים עוברים שם.

לגאסי הוא לא סתם עוד קורס ליצירת מוצרים דיגיטליים, לגאסי הוא המפתח שלכם לתיבת האוצר.

מוצרים דיגיטליים זה לא רק ספרון דיגיטלי. זה עולם גדול בהרבה, שמתאים כמעט לכל דבר שאתם מצליחים לדמיין. זה עולם שמגלגל כמויות אדירות של כסף, ושווה להבין איזה מספרים עוברים שם.

מוצר דיגיטלי קטן: ספרון דיגיטלי (איבוק)

נניח שיש לך ספרון כזה, ואתה מוכר אותו במחיר של 97 שקל, אוקיי? אם אתה מוכר 50 ספרים כאלה בחודש, אנחנו מדברים על הכנסה של 4850 שקל, לפני הוצאות השיווק. נכון?

4,850 שקל לפני הוצאות ולפני מס זה סכום נחמד להרוויח בחודש, אם זה לא ההכנסה העיקרית שלך, וכל מה שאתה רוצה זה רק עוד כמה אלפי שקלים בודדים לשפר את רמת החיים שלך, נכון?

זה גם נעים וגם נחמד, אבל לא בשביל המספרים האלה באנו לכאן, נכון?

אז נמשיך.

מוצר דיגיטלי בגודל בינוני: מיני קורס

פה אנחנו מדברים כבר על קורס בהיקף קצר יחסית, של כחצי שעה עד שעה של תוכן. זה גם יכול להיות ארוך יותר או קצר. כי מה שחשוב כאשר מדברים על מוצרים דיגיטליים זה לא האורך של התוכן, אלא האיכות שלו. כלומר, כמה ערך הצלחנו לדחוף לתוך המוצר שלנו.

אם אתה מוכר מיני קורס כזה ב-297 שקל, ואתה מוכר רק 25 כאלה בחודש, כלומר בממוצע אחד ליום, אנחנו מדברים על 7,425 שקל הכנסה בחודש, נכון?

ואם הצלחת לשפר את המכירה, ולמכור 2 או אפילו 3 כאלה ביום? אנחנו כבר מדברים על 22,275 שקל, לפי 3 מכירות ביום, 25 ימים בשבוע.

אבל המספר הזה הוא ברוטו. אם נוריד הוצאות שיווק ומיסים, אנחנו מדברים על הכנסה נטו שיכולה להיות בסביבות 9-14 אלף שקל בחודש. וזה כבר בסיס להקים עסק או לעשות את זה בחצי משרה מהבית, בעבודה של שעתיים-שלוש ביום, במקביל לעבודה כשכיר או במקביל לעסק קיים או במקביל ללימודי התואר.

למרבית האנשים המספר הזה יהיה בהחלט סבבה, גם אם מדובר בהכנסה עיקרית שלהם או שמדובר בהכנסה נוספת על המשכורת העיקרית שלהם, והסכומים האלה בהחלט מספיקים למרבית האוכלוסיה.

אבל… עם האוכל בא התיאבון, נכון?

אז…

תכירו את המלך של המוצרים הדיגיטליים: קורס דיגיטלי

עכשיו, בוא נסתכל על קורס דיגיטלי, שאתה מוכר במחיר נמוך יחסית של 1997 שקל, ואתה מוכר רק 15 כאלה בחודש. אנחנו כבר מדברים על כמעט 29,955 שקל הכנסה בחודש.

כאן המספרים כבר נראים יותר טוב, נכון? ואנחנו כמובן מדברים רק על ההתחלה.

כי אם מחיר הקורס שלך הוא 3997 שקל, ואתה מוכר 20 כאלה בחודש, אנחנו כבר מדברים על הכנסות של כמעט 80 אלף שקל. בחודש…

ואם אתה כבר מבין שאפשר לייצר הכנסה גבוהה יותר, אז אתה מביא הרבה טראפיק למעמד המכירה שלך (גם אם עכשיו זה נשמע לך כמו סינית, בהמשך תבין הכל). ואז אתה מייצר מעמד מכירה שמוכר שם 40 קורסים במכה אחת. אנחנו כבר מדברים על 159,880, נכון?

ואולי אתה אומר לעצמך עכשיו שהמספרים האלה נשמעים מופרכים. אבל בלגאסי של אדם טל לומדים לעשות בדיוק את זה.

בלי עובדים, בלי משרד וכמעט בלי עלויות.

כי קורס דיגיטלי אפשר לעשות מהבית, לבד, בלי עובדים. מקסימום אם רוצים להשקיע קצת יותר, אפשר לשכור משרד על בסיס יומי ולשכור צלם. אבל זה לא מה שישפיע בצורה ישירה על חשבון הבנק שלך. אני מכיר מישהו שצילם את הקורס הדיגיטלי שלו עם המצלמה של האייפון שלו, ומכר את הקורס שלו ב-997 שקל ליותר מ-500 אנשים. הכנסה של כחצי מיליון שקל! מקורס שצולם באייפון בסלון של אחד החברים שלו.

האנשים שעשו את זה, כמעט כולם, היו קשורים בצורה זו או אחרת לאדם טל.

וזה מה שבאמת חשוב לדעת. כי:

  • אדם טל הוא המשווק הראשון בארץ שייצר קורס דיגיטלי שמכר מעל מיליון שקל בשבוע הראשון
  • לאדם טל יש למעלה מ-20 קורסים דיגיטליים שייצרו סכומים של 8 ספרות בשנים האחרונות
  • לאדם טל יש קורס שנמכר בלמעלה מ-1900 יחידות במחזור מכירות אחד
  • ואדם טל היה מעורב (כמעט) בכל הקורסים הדיגיטליים שנמכרו בסכומים של מעל מיליון שקל בשנים האחרונות.

גם אתה יכול לעשות את זה. זאת ההזדמנות שלך:

לגאסי

תוכנית ההכשרה ליצירה ושיווק של מוצרים דיגיטליים מבית אדם טל

אבל לגאסי היא לא רק “תוכנית הכשרה”.

נכון, הלימודים חשובים. וגם אם אין לך שום ניסיון, שום רקע או שום התמחות ספציפית, תלמד איך מייצרים מוצר דיגיטלי מנצח, כזה שהלקוחות קונים שוב ושוב ושוב.

יש עוד הרבה אחרים שיכולים ללמד אותך לייצר מוצרים דיגיטליים, אבל לא כל אחד שייצר מוצר דיגיטלי בעצמו או שניים או אפילו שלושה מוצרים דיגיטליים, יכול ללמד אותך איך למכור אלפי יחידות מהמוצר הדיגיטלי שלך, כמו אדם טל, שהפך את המוצרים הדיגיטליים לעסק שמייצר 8 ספרות בשנה.

אבל הערך החשוב באמת שאתה מקבל מלגאסי הוא קשרים, קונקשנס.

כי אחרי שאתה מייצר את המוצר הדיגיטלי שלך, אתה צריך למכור אותו. והכי חשוב: לעשות הכל כדי שהוא לא יגיע אל “בתי הקברות למוצרים דיגיטליים”. כלומר, שיעמוד כאבן שאין לה הופכין כי אף אחד לא קונה אותו. אז כדי לעזור לך למכור אותו, אתה צריך קשרים. ואותם אתה מקבל בלגאסי:

  1. הפושטקים – למעלה מ-4,000 משווקי שותפים שישמחו לשווק את המוצר שלך על בסיס הצלחה. כלומר, להשקיע בשיווק תמורת עמלה. והם יודעים לעשות את זה מצויין, וגם להרוויח מזה הרבה כסף.
  2. גישה לקורסי הכשרה נוספים – בבית הספר ליזמות דיגיטלית תוכל למצוא קורסי בונוס על (כמעט) כל מה שצריך לדעת כדי לשווק קורסים דיגיטליים. הקורסים כמובן דיגיטליים, כדי שתוכל ללמוד את הנושא מתי שאתה רוצה, בזמן שלך ובקצב שלך.
  3. אנטראאז’ – יחידה עילית של משווקי שותפים שעברו הכשרה מקיפה של של 6 חודשי ליווי, כדי להפוך לטופ של משווקי השותפים בארץ. הקבוצה הזו ייצרה מעל ל-מיליון שקל בעמלות רק ב-6 חודשים הראשונים של הפעילות שלהם, בזמן ההכשרה.
  4. רשת SCREAM – רשת שותפים ישראלית ואיכותית, שמציעה למשווקי שותפים הצעות ומוצרים לקדם. ואתה, כבעל מוצר, יכול להעלות את המוצר שלך לרשת, להחליט כמה עמלה אתה רוצה לתת למי שמשווק את המוצר שלך, ולראות איך המכירות שלך מחילות לרוץ.

הרשמה לניוזלטר

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

תאמו שיחה בחינם

לזמן מוגבל: קבל שיחת ייעוץ בחינם מצוות המרכז

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

מאשר את תנאי השימוש וקבלת עדכונים