אנטראאז’

תוכנית הליווי וההכשרה הטובה ביותר בישראל בתחומים של שיווק שותפים, יצירת מוצרי מידע ויצירת מוצרים ונכסים דיגיטליים.

מה זה אנטראאז’?

אנטראאז’ היא תוכנית הדגל של המרכז הישראלי ליזמות דיגיטלית. זוהי תוכנית הליווי וההכשרה הטובה ביותר בישראל בתחומי היזמות הדיגיטלית. אבל מי שמצטרף אליה מבין מהר מאוד שהיא הרבה הרבה מעבר. למעשה, מרכיב השיווק שותפים שבה הוא רק מנגנון פשוט שנועד לתת לכם כלי פשוט ולא מורכב ליצירת כסף דרך האינטרנט, אבל יש אנשים שמצטרפים בלי שום כוונה להשתמש בו.

התכנית הזאת, בגלל הקונספט הגאוני שהיא בנויה עליו, היא אחת מתכניות הליווי העסקי החזקות ביותר שאפשר למצוא היום בארץ, ואחת מתכניות המנטורינג להצלחה באופן כללי הכי חזקות שתמצאו. בגלל שהיא מורכבת לייצר פער כל כך גדול בין נקודת הפתיחה לנקודת הסיום שלה:

לקחת מישהו שאין לו שמץ של מושג ולהפוך אותו למכונת הכנסות אינטרנטית, שיודעת להרים נכסים דיגיטליים מאפס, לשווק, לתמחר, לשתף פעולה, לתכנן, לייצר מיקרו-הצלחות ולמדוד אותן ולנווט בתוך הג’ונגל הוירטואלי

המוטו שלנו הוא “תהיה אתה, תגשים את עצמך, תתפרנס מזה ברווחה ובנחת, במינימום זמן, מכל מקום בעולם. תעשה זאת באמת, ביושר ובנאמנות לאהוביך ותיהנה מהדרך”. ובוגרי התוכנית מעידים שזה אפשרי.

הייחודיות של אנטראאז’

אבל אנטראאז’ היא הרבה יותר מזה. היא קהילה. כמעט משפחה. בישראל ובעולם כולו אין תוכנית דומה לה. לא בביצועים של בוגריה, ולא בשיתופי הפעולה ובחברויות שנוצרות בה. כ-25% מחברי הקבוצה מכניסים בין 50,000 ש”ח בחודש ל-2,000,000 ש”ח בחודש. אבל בסופו של דבר, מה שהכי חשוב לנו הוא הבן אדם. וזה דבר שכבר כמעט לא קיים.

היחס האישי ותשומת הלב שהמנטורים נותנים לכל אחד ואחד, הם החשובים. וכל אחד מקבל מהמנטורים בדיוק את מה שמתאים לו. עבורנו כולם שווים ואנחנו נותנים לכולם הזדמנות שווה. אנחנו יודעים ללמד אותך איך להצליח. זו המומחיות שלנו. אבל אנחנו לא יכולים ללמד אותך לרצות להצליח. זה עליך. בשביל זה אתה צריך לרצות להצליח, ולהיות מוכן לעשות כל מה שתידרש כדי להצליח.

עם סייג אחד, וזה סייג חשוב, אנחנו רוצים אותך בן אדם. אמת, כנות, יושר, טוב לב ונאמנות הן תכונות חובה אצלנו, גם בפן האישי וגם בפן העסקי. אנחנו לא רוצים אצלנו מי שהתכונות האלה לא חשובות לו, כמו שהן חשובות לנו.

אנחנו מאמינים שתמיכה אמיתית של קהילה מגיעה לא רק מבעיטות בתחת (שאנחנו אוהבים לתת), אלא מפרגון הדדי אמיתי ולא תחרותי. התוכנית לא מתאימה למי שרוצים להיות אריות, נמרים או כרישים. אם זה מה שאתה רוצה להיות, לך לג’ונגל. אנחנו מחפשים בני אדם עם רגשות ועם שכל ישר. אנחנו מחפשים אנשים שמחפשים הצלחה יציבה לטווח רחוק ולא פעולות מיידיות להצלחה מהירה וזמנית.

אנטראאז’ – דרך חיים

עבורנו ועבור בוגרינו אנטראאז’ זו דרך חיים, וזו דרך ששינתה ומשנה את החיים להרבה אנשים. וכן, באנטראאז’ הכל אפשרי. אנטראאז’ הופכת חלומות למציאות. החברה, האנשים, הם אלו שיקדמו אותך הלאה. אבל קח בחשבון שהיא מעבירה אותך מסלול קשה, כשהדגש הוא לא על שביעות הרצון שלך, אלא למידה אמיתית. לא על תוצאות מלאכותיות שנשמעות נהדר כעדויות בעמודי מכירה, אלא על תוצאות אמיתיות שמשנות לך את החיים.

אנטראאז’ היא לא תוכנית שנועדה להביא אותך להצלחה אחת שנוכל להתפאר בה, רק כדי להמשיך למכור לאחרים. זו תוכנית שנועדה לעלות אותך על מסלול משנה חיים שלא יורדים ממנו, שבו הצלחה היא לא נקודתית, לא רוכבת על טרנד, ולא מבוססת על טריקים או נוסחאות שתוקפם יפוג. באנטראאז’ אתה מקבל שעובר הכשרה לחיים.

אנחנו מכוונים אותך להצלחה בדרך הקשה, שמבוססת על רמת אתיקה גבוהה להחריד שתאפשר לך לישון טוב בלילה שנים קדימה. לא נלמד אותך לדרוס, להתחרות, להילחם. נלמד אותך לבנות. המסלול הקשה שבו לא כולם בוחרים.
אם בא לך להישאר עצמך, לממש את הפוטנציאל שלך להרוויח יותר, לעשות את הבלתי אפשרי, לרענן את מאגרי המוטיבציה, להשקיע בבני אדם (במיוחד בעצמך), ולעשות את הכל בצורה עם הכי הרבה סיכוי להצליח, תוכנית אנטראאז׳ והשיטה שהיא בנויה עליה ממש בשבילך. בוא ניקח אותך צעד-צעד לייצר כסף, ולבנות לעצמך מעגל תמיכה מטורף שלוקח אותך להישגים (ומספרים) שלא חלמת עליהם.

האב הרוחני של אנטראאז’: אדם טל

מנהל התוכן: יניב לב ארי

הרשמה לניוזלטר

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

תאמו שיחה בחינם

לזמן מוגבל: קבל שיחת ייעוץ בחינם מצוות המרכז

הרשמו עכשיו לניוזלטר של המרכז ליזמות וקבלו כמות עצומה של תכנים לימודיים בחינם

מאשר את תנאי השימוש וקבלת עדכונים